Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Tom & Jerry

Nomadland

Zachodniopomorska Karta Seniora

Zajęcia Kino Szkoła z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tychowie

Logo Programu KinoSzkoła
„KinoSzkoła”– to Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej i Społecznej. Jest to ogólnopolski program złożony z różnorodnych form edukacyjnych, których zasadniczym celem jest wzrost świadomości oraz kompetencji medialnych i społecznych wśród przedszkolaków, uczniów, nauczycieli.

Gminny Ośrodek Kultury realizuje ten program nadal, mimo trudności związanych ze stanem epidemii. Szkoły i przedszkola w naszej Gminie skorzystają do końca tego roku z formy zajęć online. W listopadzie w zajęciach programu edukacji medialnej Kino Szkoła uczestniczyć będą dzieci z klas I – III i IV – VI ze Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Tychowie oraz uczniowie z klas I – III i IV – VI ze  Szkoły Podstawowejw Dobrowie. Uczniowie klas I – III wezmą udział w zajęciach pt.”Tak mam, że troszkę się boję…Jak radzić sobie ze strachem? Sonia” reż. Catti Edfeldt/LenaHanno, a uczniowie klas IV –VI w zajęciach pt. ”Jak motywować się do samodzielnej nauki? Kod M reż. Dennis Bots.

W grudniu odbędą się zajęcia online dla przedszkolaków i uczniów klas VII – VIII.

Dziękujemy Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowe projektu Kino Szkoła w GOK w Tychowie.

 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-10-29 09:56:13przez:
Opublikowano:2020-10-29 00:00:00przez: Anna Węglarska
Podmiot udostępniający: Gminny Ośrodek Kultury
Odwiedziny:447

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo